O mně

Alžbeta Martincová
Alžbeta Martincová
jednatelka společnosti

Těší mě, že jste zavítali na stránky mé společnosti Prago prolife s.r.o. Jsem studentka marketingu a tvořím weby. Zatím jsem tvořila pro rodinu a známé. Už všichni mají weby, které jim přinesli dostatek práce. Proto jsem se rozhodla, že své dovednosti nabídnu i mimo rodinný kruh.

Jak jsem se k tvorbě webu dostala?

Když jsem se před mnoha lety setkala s mým partnerem měli malou úklidovou firmu. Měli za sebou sice období, kdy před krizí měli nespočet zakázek, ale to už bylo minulostí.

Začala jsem propagovat jejich firmu. Začala jsem oslovovat firmy. Nechala jsem vytvořit web. Pak se v něm šťourala a vylepšovala ho. Až jsem zjistila, že už není dostačující. Nebyl responzibilní a zobrazení na telefonu bylo strašné.

Proto jsem vytvořila nový web. Ten se mi podařil a zatím nám přinesl dvě významné zakázky.

(Není to jen o webu, vím, že naše firma poskytuje opravdu dobré služby.)

Nestačí mít jen dobrý web je potřeba na něj přivést zákazníky. A v tom je skvělá PPC reklama, je ji možné řídit a spouštět, především v období, kdy je například méně práce. Do SEO optimalizace jsem se příliš nepouštěla, protože v sektoru úklidových firem je velká konkurence.

S postupujícími roky jsem zjistila, že na tuto práci mé laické zkušenosti a dohady nestačí. Rozhodla jsem se nastoupit na Vysokou školu ekonomie a managementu, kde studuji marketing.

Mimo studium hodně čtu odborné knihy a chodím na přednášky v oblasti v budování značky, psychologii a nejnovějších poznatcích v behaviorální ekonomii a využívání těchto zkušeností k podpoře prodeje.

Mimo tvorbu webu jsem se rozhodla založit společnost a realizovat mé první vlastní projekty jako je Nasekáno a Nakrájeno.